Menu

1. Nanoil Argan Hair Mask


Nanoil Argan Hair Mask - Maska do włosów z arganem

Wygląd, pojemność:

Elegancki i pięknie wydany kosmetyk, w kartoniku i ciemnym słoiczku. Złote zdobienia i czerń będą wyglądały pięknie w każdej łazience. Dbałość o opakowanie przekłada się tu dbałością o produkt, ponieważ maska Nanoil z arganem to doskonały skład i efekty. Ma pojemność 300 ml – to duża dawka świetnej pielęgnacji.

Skład produktu:

Nanoil Argan Hair Mask – maska z najlepszej jakości olejem arganowym, znanym na całym świecie. Olejek jest nazywany płynnym złotem Maroka i nie ma w tym przesady: jego moc pielęgnacji jest nieporównywalna z żadnym innym olejkiem kosmetycznym! Olej arganowy zawiera najkorzystniejszy dla włosów bilans kwasów tłuszczowych i może być używany przez każdego – neizaleznie od rodzaju i typu włosów. Nawet niskoporowate włosy, które z wieloma olejami tworzą “trudny związek” pokochają siłę i moc płynnego złota z Maroka. Olej arganowy to jednak dużo więcej niż kwasy tłuszczowe omega. Skrywa on ponad 200 substancji czynnych – każda z nich walczy o piękno Twoich włosów!
Witaminy oraz panthenol są w masce Nanoil doskonałym uzupełnieniem pielęgnacji. Czy wiesz, ze prowitamina B5 to obok oleju arganowego jeden z doskonalszych składników, który natychmiast poprawia kondycję i wygląd włosów, a także wzmacnia ej i chroni przed niszczeniem? Panthenol zapobiega też ucieczce wody z wnętrza i jednocześnie nie przeciąża włosów.

Przeznaczenie:

Maska do włosów z olejkiem arganowym od Nanoil jest idealna do każdego rodzaju włosów, każdej porowatości, w tym także do grubych i ciężkich, bez objętości czy skłonnych do przetłuszczania.

Sposób użycia:

Użycie maski do włosów z arganem jest dziecinnie łatwe. Stosuj maskę Nanoil przynajmniej raz w tygodniu. Nałóż porcję na umyte i wilgotne włosy, pozostaw na 10-20 minut, a następnie dokładnie spłucz. Rozczesz i ciesz się pięknymi włosami.

Ocena końcowa:

Maska  o wysokiej jakości i świetnej absorpcji.  Wchłania się we włosy i szybko je upiększa oraz regeneruje. Maska do włosów Nanoil z olejkiem arganowym zdobywa najlepsze opinie – zarówno u pań z cienkimi i delikatnymi, suchymi, zniszczonymi włosami, a także grubymi i ciężkimi, o niskiej porowatości.

Więcej informacji na temat produktów Nanoil znajdziesz na stronie nanoil.pl