Menu

Ponadczasowy konkurent dla maseł, czyli Olej Rycynowy Nanoil w pielęgnacji włosów niskoporowatych


Klasyka nie wychodzi z mody i gdyby przenieść tę myśl na pielęgnację, to „małą czarną” w dbaniu o włosy byłby olejek rycynowy. To dzięki niemu naturalna regeneracja wciąż ma swoje chwalebne miejsce w pielęgnacji włosów. Olejek rycynowy jest może mniej egzotyczny niż naturalne masła afrykańskie do włosów, ale z pewnością, jeśli chodzi o działanie, deklasuje niejedno z nich. Zwłaszcza jeśli jest najlepszej jakości, tak jak Olej Rycynowy Nanoil. Poznaj kosmetyk idealny do włosów niskoporowatych… i nie tylko.

olej-rycynowy-nanoilOlejek rycynowy – maestro naturalnej pielęgnacji

Żartobliwie można rzec, że na widok oleju rycynowego jełczeją ze strachu wszystkie masła, nawet najbardziej egzotyczne. Masło mafura, masło kpangan, tucuma czy murumuru chowają się za swoją zawiłą nazwą. Nawet masło shea w obliczu rycyny jest nieco mniej popularne, a to dlatego, że mocną stroną olejku wytłoczonego z nasion pięknego rącznika pospolitego jest cena – olej rycynowy jest niedrogi i niezwykle skuteczny, a przy tym długo zachowuje świeżość – nie jełczeje, a jako składnik domowych kosmetyków doskonale przedłuża ich trwałość.

Olejek rycynowy do włosów – działanie

Wystarczy, że po olejowaniu po prostu dokładnie go zmyjesz z włosów, aby jego cząsteczki nie zalegały na łodydze włosa. Wówczas zobaczysz z miłym zaskoczeniem, jaki piękny blask i głęboki kolor zyskała Twoje fryzura. Nawet ciężkie, przetłuszczające się włosy staną się lekkie, odbite od nasady i miłe w dotyku. Olej rycynowy to naprawdę poważny konkurent dla maseł do włosów! Zwłaszcza ten o najlepszej jakości, czyli olejek rycynowy od Nanoil.

Olej Rycynowy Nanoil – najwyższa jakość, najlepszy olej do włosów

Tak, to ważne, jaki olej rycynowy stanie w Twojej łazience. Jakość ma znaczenie, a olejek Rycynowy Nanoil taką się odznacza. To produkt premium i najwyższa jakość w pielęgnacji, potwierdzona znakiem Ecocert. Olejek Rycynowy Nanoil jest nierafinowany, tłoczony na zimno i doskonale czysty, innymi słowy reprezentuje to, co najlepsze w oleju z nasion rącznika pospolitego.

naturalny-olej-rycynowy-nanoil

Bez domieszek i parabenów, doskonały zarówno na skórę głowy, jak i całe włosy, olej rycynowy od Nanoil zyskał ogromną popularność i jest często polecany nie tylko jako kosmetyk do olejowania włosów, który hamuje wypadanie i pobudza ich wzrost. To także olej, który doskonale sprawdza się w regeneracji paznokci, przy tworzeniu domowych kosmetyków oraz jako bazowy olejek OCM – to właśnie nim zachwyca się tak bardzo blogosfera. Kobiety stosują olejek rycynowy Nanoil do oczyszczania i demakijażu twarzy olejami oraz jako komponent domowych maseczek i peelingów.

Olejek Rycynowy Nanoil – idealny do włosów niskoporowatych… i każdych innych!

Mocna strona olejku rycynowego to jego uniwersalne działanie na każdy rodzaj włosów. Olejek jest niezwykły – gęsty i ciężki, a jednak nie przeciąża włosów, świetnie wpływa na stan skóry głowy, wzmacnia włosy i cebulki oraz hamuje ich wypadanie. Niezależnie od tego, czy masz cienkie, czy grube, tłuste i ciężkie włosy – olej rycynowy będzie strzałem w 10, jeśli chodzi o naturalne wzmocnienie i poprawę wyglądu fryzury. Efekt? Pełne lekkości, mocne, piękne włosy o doskonałym kolorze i strukturze, które nie wypadają i rosną zdrowe i zachwycające. Jeden, niepozorny olejek, a taki rezultat – to musi być Nanoil!

Dowiedz się więcej o pielęgnacji olejkiem rycynowym!
Wejdź na nanoil.pl/olej-rycynowy