Menu

4. Milk Shake Integrity glęboko nawilżające masło do włosów


Milk-Shake-Integrity

Wygląd, pojemność:

Milk Shake Integrity jest produktem zamkniętym w białym, plastikowym słoiczku z żółtą nakrętką. Ma pojemność 200 ml i jest stosunkowo wydajne. Ma przyjemny, charakterystyczny, wyróżniający masełko muru muru, cytrusowy zapach.

Skład produktu:

Masło Milk Shake Integrity jest czystym masłem muru muru, które pozyskuje się z nasion dziko rosnącej amazońskiej palmy Astrocaryum muru muru . Masełko jest tłoczone na zimno i nierafinowane. Stanowi bogactwo nasyconych kwasów tłuszczowych (48% kwasu palmitynowego i 26% kwasu stearynowego), idealnie odżywi włosy o niskiej porowatości. Masło muru muru jest unikatowe, a proces tłoczenia bywa żmudny i trudny.

Muru muru jest masełkiem, które ochroni włosy przed zniszczeniem, zabezpieczy je przed urazami mechanicznymi i zapewni puklom witalność oraz blask. Muru muru dba również o odpowiedni poziom nawilżenia włosów i skóry głowy.

Milk Shake Integrity dobrze się wchłania, ładnie pachnie, nie obciąża włosów i nie pozostawia na ich powierzchni tłustej warstwy. Regularne stosowanie masełka zapewni włosom miękkość i blask, ułatwi również stylizację włosów.

Przeznaczenie:

Muru muru przeznaczone jest w głównej mierze do pielęgnacji włosów o niskiej porowatości, grubych i ciężkich, które nie potrzebują obciążających włosy substancji. Muru muru świetnie i szybko wchłania się we włosy, odżywiając je od wewnątrz. Nie przetłuszcza włosów ani nie przeciąża ich. Zapewnia pielęgnację dostosowaną do potrzeb włosów grubych i mocnych. Nada im sprężystości, miękkości i witalności.

Sposób użycia:

Milk Shake Integrity można nakładać na suche włosy i skórę głowy (zaleca się ogrzać je najpierw w dłoniach, aby ułatwić aplikację i uzyskać płynną formę olejku). Muru muru można trzymać na włosach krótko – czyli przez około 15- 30 min lub pozostawić na całą noc, a rano spłukać Milk Shake Integrity z włosów i umyć głowę szamponem. Produkt można też dodawać do odżywki lub balsamu do włosów. Wówczas odżywkę należy stosować przed myciem pukli szamponem.

Ocena końcowa:

Milk Shake Integrity jest świetnym produktem, zawierającym czyste masło muru muru. To decyduje o unikalności i prestiżu masła. Produkt ma piękny zapach, dobrze się rozprowadza na włosach, jest wydajny oraz – dzięki przewadze nasyconych kwasów tłuszczowych – idealnie pielęgnuje niskoporowate włosy.