Menu

2. Maraes NOURISHING MASK — Maska głęboko odżywiająca z Monoi


kaaral-maraes-color-nourishing-mask

Wygląd, pojemność:

Zamknięte w plastikowym, ładnym, niebieskim słoiku masło do włosów, które działa na zasadzie maseczki. Masło ma pojemność 200 ml, piękny zapach i jest bardzo wydajne.

Skład produktu:

Masło Maraes nie zawiera parabenów ani substancji typu SLS, SLES, bazuje na naturalnych i bezpiecznych składnikach. W skład produktu wchodzi m.in. masło shea, które ochrania włosy przed niekorzystnym działaniem atmosfery oraz mechanicznymi urazami, oraz olejek monoi, który w zasadzie jest maceratem, powstałym z substancji bazowej, czyli olejku kokosowego i maczanych w nim kwiatów z gardenii tahitańskiej. W wyniku maceracji powstaje specjalny olej (masło), o egzotycznym, kwiatowym zapachu (to kwiaty Gardenii nadają cudnego zapachu całemu produktowi Mraraes) i przewadze NNKT (nienasyconych kwasów tłuszczowych), idealne do włosów o niskiej porowatości. Olejek monoi zapobiega utracie wody z powierzchni włosów i ze skóry, wygładza i zmiękcza włosy, nadaje im blasku i witalności, pozostawia włosy sprężyste i działa antyseptycznie. Olejek dba o włosy, których końce mają tendencję do rozdwajania się. Olejek monoi dobrze wchłania się we włosy i bez problemu wbudowuje się w ich strukturę.

Produkt Maraes został również wzbogacony o keratynę, czyli białko, będące naturalny budulcem naszych włosów, paznokci i skóry. Jej niedobór może skutkować uszkodzeniem i wiotczeniem naskórka, łamliwością włosów i wzmożonym wypadaniem pukli. Keratyna wzmacnia włókna włosów i poprawia ich elastyczność.

Przeznaczenie:

Masło – maska do włosów od Maraes jest przeznaczona do włosów niskoporowatych i skierowana jest do wszystkich tych osób, które mają problemy z przesuszaniem się skóry głowy. Przyniesie ukojenie zarówno włosom (zabezpieczy je przed zniszczeniem, nabłyszczy, nada witalności), jak i skórze głowy. Jest to produkt idealny do przywrócenia równowagi skórze i włosom – zwłaszcza takim, które są często farbowane lub rozjaśniane.

Sposób użycia:

Produkt Maeres należy nakładać na umyte i odciśnięte w ręcznik włosy. Wystarczy nałożyć masło na kosmyki i skórę, rozczesać pukle grzebieniem o dużym rozstawie zębów, aby maska równomiernie rozłożyła się na włosach – i spłukać maseczkę po 2 – 3 minutach. Maskę należy nakładać na włosy 2 razy w tygodniu.

Ocena końcowa:

Masło – maska do włosów od Maraes jest świetnym produktem o pięknym zapachu. 200 ml produktu wystarczy na 3-4 miesiące stosowania. Świetnie dobrane, naturalne składniki i piękny zapach czynią z masła prestiżowy produkt, zapewniający bardzo solidną pielęgnację włosom.