Menu

8. Saryna Key Damage Repair Pure African Shea Butter


Saryna-Key-Damage-Repair-Pure-African-Shea-Butter

Wygląd, pojemność:

Masło do włosów zamknięte w ciemnym, eleganckim, kwadratowym słoiczku, opatrzone zieloną naklejką. Opakowanie jest estetyczne i oryginalne. Masło Saryna Key ma przyjemny, słodki zapach. Produkt jest wydajny i dostępny w dwóch wersjach: o pojemności 500 ml i 300 ml.

Skład produktu:

Skład produktu bazuje na afrykańskim maśle shea, ale wzbogacono go o szereg składników, które sprawiają, że masło jest w stanie zwiększyć objętość włosów.

Masło shea – wygładza i uelastycznia włosy, dba o prawidłowy poziom nawilżenia pukli, wzmacnia cebulki włosów, nadaje kosmykom blasku i ochrania je przed zniszczeniem.

Białka pszenicy – odpowiedzialne są za odżywienie włosów, regenerują je i wzmacniają, dzięki czemu włosy nie łamią się i nie tracą wody z wnętrza, a więc nie przesuszają się. Poprawiają elastyczność pukli i wzmacniają witalność włosów.

Keratyna – to podstawowy budulec włosów. Odpowiada ona za kondycję włosów i wzmacnia ich odporność na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki temu włosy dobrze znoszą zarówno wysokie, jak i bardzo niskie temperatury.

Przeznaczenie:

Saryna Key Damage Repair Pure African Shea Butter to produkt, który nie jest przeznaczony wyłącznie do zdrowych, niskoporowatych włosów. Duża zawartość keratyny sprawia, że masło może nieco obciążać włosy niskoporowate i sprawiać, że staną się sztywne i oklapnięte. Z tego względu produkt Saryna Key bardziej polubią panie o średnioporowatych włosach. Kobiety o grubych i ciężkich kosmykach mogą sięgać po masło Saryna Key w okresie, kiedy wzrasta wilgotność powietrza – wówczas zabezpieczą swoje włosy przed puszeniem lub skręcaniem się we wszystkie strony. Masełko zdyscyplinuje niesforne kosmyki.

Sposób użycia:

Saryna Key Damage Repair Pure African Shea Butter należy nakładać na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Masełko należy trzymać na włosach 5 minut, po czym spłukać dokładnie z głowy.

Ocena końcowa:

Saryna Key Damage Repair Pure African Shea Butter – mimo dużej zawartości masła shea nie nadaje się do włosów o niskiej porowatości. Zbyt duża ilość keratyny zawartej w produkcie może je obciążać. Z tego względu na masło powinny zwrócić uwagę głównie panie o średnioporowatych włosach – ale nawet one powinny używać go ostrożnie i z umiarem.