Menu

Olejek do włosów Nanoil


Kosmetyki do włosów Nanoil

Wygląd, pojemność:

Czarna, szklana i elegancka butelka z drewnianym korkiem mieści 100 ml olejów wysokiej klasy i świetnej jakości. Olejek Nanoil występuje w trzech wersjach, każda z nich jest do innego rodzaju włosów, Jedna z nich przypisana jest właśnie do włosów o niskiej porowatości. Nanoil pięknie pachnie i ma bardzo dobrą konsystencję, ułatwiającą aplikację. Nie ścieka z włosów i jest wydajny.

Skład produktu:

Każda z trzech butelek Nanoil ma inny skład: użyto w niej innych naturalnych olejków, przeznaczonych do różnych typów włosów.

Olejek Nanoil do włosów niskoporowatych ma w składzie olejek sosnowy (działa antyseptycznie na skórę głowy, oczyszcza i reguluje sebum, a także ułatwia absorpcje pozostałych olejków), olej kokosowy – dostarcza włosom niezbędnych mikroelementów i zabezpiecza przed zniszczeniem, olej arganowy (ochroni przed wysoką temperaturą), olejek rycynowy (hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost włosów), olejek marakuja (dostarcza włosom witamin i opóźnia procesy starzenia), oraz masełka do włosów niskoporowatych: shea, babassu, monoi, cupuacu. Odpowiadają one za kondycję włosów i pielęgnację bez przeciążania.

Dzięki temu olejek do włosów Nanoil świetnie się wchłania i nie przeciąża włosów oraz dba nie tylko o ich wygląd, ale o odpowiednie pH skóry głowy oraz cebulki. Nadaje włosom lekkości i blasku, a dzięki specjalnym składnikom (obecnym we wszystkich trzech wersjach) Nanoil hamuje wypadanie włosów i przyspiesza ich wzrost, jednocześnie zagęszczając fryzurę (tzw. efekt baby hair).

Nanoil do włosów średnioporowatych i wysokoporowatych mają przede wszystkim w składzie olejki o cząsteczkach dopasowanych wielkością do ich struktury (nieco większych dla średnioporowatych włosów i największych do wysokoporowatych). To sprawia, że Nanoil dociera tam, gdzie inne środki do pielęgnacji włosów nie mają szans wniknąć.

Nanoil w każdej z trzech wersji zawiera szereg substancji pielęgnujących i upiększających oraz bezcenny filtr UV. Pozostawia włosy zregenerowane, mocne, zdrowe i piękne, pełne witalności i sprężystości: niezależnie od typu, struktury i porowatości. Jest odpowiedzią na każdy problem z włosami dzięki precyzyjnej synchronizacji z ich budową. Przyspiesza wzrost, zapobiega wypadaniu i zagęszcza włosy. Wystarczy wybrać jedną, odpowiednią wersję.

Przeznaczenie:

Olejek do włosów Nanoil jest przeznaczony do każdego rodzaju kosmyków. Każda z trzech wersji jest stworzona dla innego typu włosów: od wysuszonych i bardzo zniszczonych, pozbawionych sprężystości i witalności, przez niezdyscyplinowane, puszące się pozbawione blasku, nieco nadwyrężone, aż po ciężkie, trudne do ułożenia i bez objętości. Te ostatnie nazywane są właśnie włosami niskoporowatymi.

Sposób użycia:

Nanoil jest dosyć rzadkim olejkiem, który niezmiernie łatwo aplikuje się na włosy i skórę głowy. Dobrze się rozprowadza a jednocześnie nie ścieka z włosów. Wersja dla włosów o niskiej porowatości jest mieszanką o lekkiej formule, która nie przeciąża włosów. Nanoil jest bardzo wydajny – jedna doza pompki wystarczy na całe włosy (mowa o długości sięgającej do ramion lub nieco dłuższych), na skórę głowy i włosy powinno się zatem użyć około dwóch pompek. Nanoil można nakładać na suche włosy, spłukując go lub zostawiając na pasemkach, lub na wilgotne włosy podczas mycia albo bezpośrednio po myciu.

Ocena końcowa:

Najlepszy produkt do pielęgnacji i odżywiania włosów, zawierający naturalne olejki. Niekomedogenny, pozbawiony parabenów, dostosowany do rodzaju włosów (występuje w trzech wersjach). Perfekcyjnie dobrany skład, bogaty w szereg naturalnych olejków wysokiej klasy, oraz dodatkowe substancje odpowiadające za regenerację całej łodygi włosa, oraz jego cebulki. Olejek Nanoil przyspiesza wzrost włosów, hamuje ich wypadanie (zapobiega łysieniu nie tylko u kobiet, ale również u mężczyzn), oraz zagęszcza całą fryzurę – daje się to zauważyć zwłaszcza na linii włosów zaraz nad czołem.